KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9963203
*
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 18:46:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 08:09:23
1
100 kr
22/11 10:55:23
2
150 kr
23/11 16:36:44
3
200 kr
23/11 18:13:30
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
9330 Färgetsningar
2 st, Louis Nitka (f. 1940), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:02
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:18
-
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:33
*
Färgetsningar
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 08:09:23 | 1 | 100 kr |
22/11 10:55:23 | 2 | 150 kr |
23/11 16:36:44 | 3 | 200 kr |
23/11 18:13:30 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
9330 Färgetsningar
2 st, Louis Nitka (f. 1940), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:02 -
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:18 -
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:33